Tworzenie stron internetowych, tanie strony www, sklepy internetowe – Krynica.

Wykonujemy dynamiczne lub statyczne strony www – wg propozycji Klienta lub z projektu zaproponowanego przez nas. Korzystamy przy tym z najnowszych technologii internetowych oraz najlepszych wzorców pojawiających się w webdesignie. Specjalnie dla Was tworzymy zarówno strony ze stałą zawartością jak i z systemem zarządzania treścią (CMS) a także sklepy internetowe. Dbamy o responsywność publikowanych prac, tak aby były widoczne i czytelne na wszelkich urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety, phablety). Przygotowujemy całą grafikę potrzebną w projekcie (tło, logo, czcionki).

Każdemu z naszych Klientów chętnie udzielamy pomocy związanej z wyborem domeny i serwera. Umożliwiamy połączenie nowej strony z mediami społecznościowymi. Kładziemy nacisk na poprawność kodu, dlatego dbamy o walidację zgodnie z regułami W3C. Chcemy aby żaden gość Twojej strony nie tracił czasu na wczytywanie jej w przeglądarce, albo nie opuszczał witryny zniecierpliwiony oczekiwaniem dlatego optymalizujemy czas ładowania strony. Podpowiadamy jak podnieść oglądalność stronyw wyszukiwarkach. Pomagamy w optymalizacji SEO po interesujących Państwa słowach kluczowych. Wszystko to w krótkim czasie i bardzo atrakcyjnych cenach!

Potrzebujecie Państwo dodatkowo tłumaczeń na języki obce – wykonamy to dla Was, a następnie w każdym wykupionym języku zoptymalizujemy treść pod wyszukiwarki (Google, Bing, Yahoo, Yandex). Pomożemy także w zakupie serwera i domeny właściwej dla danego języka czy kraju.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani – zapraszamy do kontaktu a także do zapoznania się z kilkoma przykładowymi realizacjami, poniżej.