O firmie FOTOHTML: Fotografia ślubna Nowy Sącz. Fotograf na wesele.

Fotograf ślubny Nowy SączFilm i fotografia ślubna to moja pasja. Od wielu lat nie rozstaję się z aparatem, po to aby uwiecznić ciekawe momenty, do których mogę wrócić w dowolnej chwili wyciągając album z półki albo tablet z szuflady. Niemalże tak samo długo przyjaźnie się z kamerą i rejestruje/obrabiam/montuje krótsze i dłuższe filmy. Z tysiącami obrazów stykam się także na codzień w swojej pracy, w której zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Duża ilość zdjęć wykorzystywanych w codziennej pracy stanowi dla mnie inspirację fotograficzną i odwrotnie: wiele moich obrazów pomaga mi w znalezieniu ciekawych pomysłów na stworzenie grafiki. Interesuje mnie wszystko co przyciąga wzrok. Ale przede wszystkim staram się szukać ciekawych elementów także tam, gdzie nie widać ich na pierwszy rzut oka. Wszystko w nieustannym dążeniu do wykonania zdjęcia idealnego…

Nowy Sącz: Firma FOTOHTML powstała z myślą o Was. Naszym celem jest rejestrowanie wyjątkowych chwil z Waszego życia w równie wyjątkowy sposób. Pragniemy, aby wydarzenia takie jak założenie rodziny, przyjście na świat potomstwa czy choćby ważna rocznica zostały uwiecznione na zdjęciach czy filmie w sposób ciekawy i oryginalny. Dążymy do tego aby kreatywne podejście do każdej sesji dało efekt w postaci wspaniałej pamiątki, która po latach przywoła najlepsze wspomnienia. Zawsze staramy się zarejestrować każdy szczegół, jednocześnie nie przeszkadzając w zabawie i pozostając w cieniu najważniejszych wydarzeń. Dbamy o to aby jakość materiałów była na jaknajwyższym poziomie – dlatego korzystamy ze sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości (SONY, Panasonic, JVC). Filmy nagrywamy także w technologii trójwymiarowej 3D, które bez problemu można obejrzeć na domowym sprzęcie 3D. Dokonujemy wszelkich starań aby ceny naszych usług były jak najbardziej konkurencyjne. Nasza dewiza to: ProfesjonalnieTanio Szybko. Terminowość jest dla nas bardzo ważna, bo zapewne każdy z gości chciałby powspominać zabawę w ciagu kilku tygodni a nie miesięcy, jakie upłynęły od wesela.

Oprócz wideofilmowania wesel, fotografii ślubnej w Nowym Sączu i okolicach oraz ślubnych sesji plenerowych oferujemy fotografię i filmowanie dowolnych imprez okolicznościowych, takich jak: chrzciny, rocznice, komunie, 18-tki albo studniówki. Dla zakochanych proponujemy wyjątkowe sesje narzeczeńskie, zarówno fotograficzne jak i filmowe. Jeżeli chcielibyście uwiecznić wyjątkowy moment przyjścia na świat potomka – oferujemy Wam specjalną sesję niemowlęcą/noworodkową. W naszej bogatej ofercie znajdziecie także sesje indywidualne oraz fotografię produktową, reklamową. Zdjęcia marketingowe i spoty filmowe wykonujemy także w 3D. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami oraz odwiedzenia zakładki oferta, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje.

Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych: od prostych wizytówek firm po sklepy internetowe. Nasze strony budujemy w oparciu o najnowsze technologie HTML5, CSS3, JS, PHP. Budując nowe strony zwracamy uwagę przede wszystkim na prostotę i czytelność informacji. Nie zapominamy przy tym aby strony były atrakcyjne wizualnie i przyciągały wzrok. Oprócz wartości merytorycznej i szafy graficznej, kładziemy nacisk na techniczną poprawność wykonania naszych prac. Zgodność ze standardami W3C to dla nas podstawa przy budowaniu stron www. Pełna walidacja naszych prac to podstawa skutecznego pozycjonowania w Internecie. Strony wykonywane przez nas są optymalizowane pod kątem SEO oraz szybkości wczytywania na konkretne urządzenia. Budujemy także strony oparte o systemy zarządzania treścią (CMS) czy sklepy internetowe. Pomagamy w wyborze właściwej domeny (w razie potrzeby możemy ją dla Państwa założyć), która korzystnie wpłynie na wizerunek w sieci. Podpowiadamy jak skutecznie promować stronę w Internecie. Łączymy witryny z portalami społecznościowymi. Zakładamy dodatkowe tłumaczenia językowe. Wszystko to w przystępnych cenach i w krótkich terminach. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki oferta.